Darmowa dostawa od 400,00 zł
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Pierwsza przykładowa kategoria

Najnowsze testy ADAC wiosna 2024
Wybór odpowiedniego fotelika dziecięcego jest kluczowy dla bezpieczeństwa najmłodszych pasażerów. Dzięki szczegółowym testom ADAC rodzice mogą świadomie podjąć decyzję, który model najlepiej spełni ich oczekiwania. Poniżej prezentujemy wyniki najnowszych testów wiosna 2024.
Czytaj więcej
Najnowsze testy ADAC jesień 2023

Mamy zaszczyt zaprezentować najnowsze wyniki jesiennej edycji testów zderzeniowych ADAC. Tym razem ADAC przetestował 29 fotelików pod kątem m.in: bezpieczeństwa, ergonomii, działania i zawartości substancji szkodliwych. Wszystkie modele zdały śpiewająco biorąc pod uwagę najważniejsze kryterium, jakim jest bezpieczeństwo.

Czytaj więcej
Naturalna elegancja, czyli Tinum Edge, nowe dziecko od Venicci

Styl i elegancja ewoluuje, także w świecie wózków dla dzieci. Zmieniają się wymagania, moda i gusta. Bardzo dobrze odnajduje się w tym Venicci, znany, lubiany i doceniany producent wózków najlepszej jakości. Tym razem zachwycił się naturą, co zainspirowało go do stworzenia nowego projektu jakim jest Tinum Edge.

Czytaj więcej
Zaufane Opinie IdoSell
4.62 / 5.00 126 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-06-12
Mimo kłopotów z dostawą i jej opóźnionym czasem z powodu błędu sklepu - sytuacja została super rozwiązana z ukierunkowaniem na dobro klienta. Profesjonalne wybrnięcie z trudnych sytuacji świadczy o poziomie obsługi, który w tym wypadku jest na najwyższym poziomie.
2024-06-06
Szybko i dobra cena
pixel